Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO je interaktívne

Internet sa neustále mení. Od jeho vzniku prešiel vývojom tak ako ľudia. SEO optimalizácia sa musela vyvíjať súčasne s internetom, aby dokázala držať krok so zmenami. Internet je o ľuďoch, a keď sa ho rozhodnú zmeniť, SEO bude musieť rovnako upraviť svoj spôsob myslenia.

 

Zlepšenie pozícií bude docielené pravidelným pridávaním obsahu

 

Webové vyhľadávače milujú často generovaný obsah a za každým ďalším pridaním sa roboty prídu sa stránku pozrieť.
Existuje veľké množstvo spôsobov, ako zväčšovať obsah - vytváranie článkov, podcast-ov, fór, komentárov, blogov, sociálnych skupín a ďalsie. Všetko je použité v prospech stránky. Ak často pridávate nový obsah, máte istotu že ranking porastie.

 

Nepodceňujte silu sociálnej siete

 

Vysoké pozície môžete dosiahnuť vytvorením sociálnej siete. Ak si užívatelia vytvoria profily, máte istotu, že sa na stránku budú neustále vracať.

 

Twitter a SEO

 

Do svojho twitter profilu si síce môžete napísať len 140 znakov, ale máte možnosť pridania odkazu svojej stránky, na ktorý môže pri prezeraní profilov kliknúť ktokoľvek. To znamená, že vám pomáha zvyšovať návštevnosť. Je to nový spôsob, akým môžete získať ďalších návštevníkov pre vaše stránky.


[Späť]


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény