Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO dvere, podlahy pre UDOSK

Pre spoločnosť Udosk sme začali komplexnými službami pre ich firemný web. Naša práca začala cez výber kľúčových slov, copywriting pre dané url adresy a bude dlhodobo pokračovať linkbuildingom. Kľúčové výrazy ako napríklad interiérové dvere alebo laminátové podlahy patria k tým vysoko konkurenčným. Rovnako tak výraz strešné okná. Prevažná časť výrazov je cielená ako hlbšie vnorená teda aj získavanie spätných odkazov bude riešené tzv. hlboko vnorenými odkazmi.
Interiérovému dizajnu a návrhom sa venuje web www.obyvacky.eu Kvalitné služby v oblasti zariaďovania bytu a domu.

[Späť]


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény