Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

Redesign web stránky

Po dlhšej dobe sme pristúpili k redesignu našej vlastnej web stránky. Nie sme síce firma zameraná primárne na webdesign, ale aj vizuálna stránka je dôležitá a „obal predáva". Pôvodný design bol už asi dva roky starý a bolo nutné ho vylepšiť. Zároveň sme pristúpili k menším zmenám v oblasti navigácie na www stránke a k prelinkovaniu interných odkazov, čo by malo rovnako prispieť k lepším výsledkom v seo optimalizácii a v SERP. Rovnako bola zmenená tvorba jednotlivých podstránok čím dosiahneme lepšie výsledky na long tail - menej konkurenčné kľúčové slová.


[Späť]


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény