Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO články

SEO pre internetový obchod

Ako ďaľšiu požiadavku sme dostali vykonať audit a analýzu internetového obchodu ponúkajúceho PC Hry.Klient sa v tomto prípade rozhodol pre dlhodobú spoluprácu, takže postupne budeme optimalizovať na základné frázy a neskôr sa pustíme aj do jednotlivých podkategórií.

Pridané: 23.02.2008
 

Optimalizácia e-shopu

Začali sme s prácami na optimalizácii internetového obchodu ktorý sa zameriava na predaj mobilných telefónov a GPS navigácie. Mobilné telefóny sú nadpriemerne konkurenčné prostredie. Po konzultáciách s klientom sme sa rozhodli zamerať sa na najvýznamnejšiu frázu a tou sú „mobilné telefóny“

Pridané: 15.02.2008
 

Analýza nového projektu

Začali sme pracovať na novom projekte, ktorý je zaujímavý tým, že optimalizácia prebieha v troch jazykoch a to španielsky, anglicky a nemecky. Jedná sa o stránku topografia mallorca.

Pridané: 27.01.2008
 

SEO friendly url

To že kľúčové slová umiestnené v url majú istý vplyv na umiestnenie stránok, medzi on-page faktormi v google je už dlho známy fakt. Teraz začal prikladať tomuto faktoru istý nemalý význam aj najdôležitejší český fulltext vyhľadávač seznam.cz. Zdroj napr. tu. Z toho vyplýva že používanie mod_rewrite sa stáva nevyhnutnou súčasťou optimalizácia nie len na Slovenskom webe, kde má jednoznačnú dominanciu google, ale aj v Čechách.

Pridané: 15.01.2008
 

SEO

SEO je skratkou amerického termínu "Search Engine Optimization" alebo anglického "Search Engine Optimisation". To v preklade znamená "Optimalizácia pre vyhľadávače"

Pridané: 12.12.2007
 


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény