Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO články

On-page SEO postupy

Zatiaľ čo existujú SEO techniky, ktoré môžu byť aplikované mimo stránok - tzv. off-page SEO, sú aj také, na ktoré sa pamätá už pri ich vytváraní. Názvy domén slúžia ako indikátory pre potenciálnych návštevníkov. Najvhodnejšie je zvoliť krátky a výstižný názov, ktorý je veľmi ľahko zapamätateľný a zrozumiteľný. Roboty vyhľadávačov (napr. google bot) vyhľadávajú kľúčové slová a preto by ste ich mali na stránke alebo v texte určiť niekoľko použiť. Kľúčové slová sú tie najdôležitejšie z celého textu. Pred ich zvolením sa pokúste vžiť do mysle ľudí, ktorý hľadajú stránku totožnú s vašou a pokúste sa zistiť, aký výraz by zvolili pri vyhľadávaní vy. Tento výraz by ste mali určiť za kľúčový.

Pridané: 08.08.2009
 

Redesign web stránky

Po dlhšej dobe sme pristúpili k redesignu našej vlastnej web stránky. Nie sme síce firma zameraná primárne na webdesign, ale aj vizuálna stránka je dôležitá a „obal predáva". Pôvodný design bol už asi dva roky starý a bolo nutné ho vylepšiť. Zároveň sme pristúpili k menším zmenám v oblasti navigácie na www stránke a k prelinkovaniu interných odkazov, čo by malo rovnako prispieť k lepším výsledkom v seo optimalizácii a v SERP.

Pridané: 29.07.2009
 

SEO optimalizácia pre e-shop

Pre stránku mojekabelky sme robili kompletné seo. Návrh kľúčových slov, pomoc pri písaní textu – copywriting, technologické odporúčania na zmeny na stránke. Rovnako sme zmenili navigáciu a odstránili niektoré duplicity vyskytujúce sa na webe. Súčasťou bolo aj off-page SEO v rozsahu registrácie do katalógov.

Pridané: 04.07.2009
 

Hotel Franko

Robili sme kompletnú optimalizáciu na skupinu slov ako "Hotel Zvolen" "Penzion Zvolen" "Kongres Zvolen" a ďaľšie kľúčové slová. Spolupráca spočívala v návode na písanie kvalitného obsahu, kompletné prerobenie navigácie a interných odkazov na stránke a nastavenie nadpisov a podnadpisov jednotlivých podstránok. Rovnako bol vykonaný linkbuilding.

Pridané: 11.09.2008
 

Zhodnocovanie a recyklácia obalov

Pre firmu Naturpack a.s. sme optimalizovali na viaceré slová napr. recyklácia obalov

Pridané: 06.07.2008
 

Dvere, kľučky a zárubne

Ďaľší z projektov z poslednej doby je zameraný na interiérové dvere

Pridané: 06.07.2008
 

Spokojný zákazník

Na základe dosiahnutého úspechu s optimalizáciou slovenskej verzie sme boli oslovený aj na SEO pre českú verziu a opäť cielenie na keyword fotoalbum. Stránka cz.fotoalbum.eu

Pridané: 30.04.2008
 

E-shop s hodinkami.

Po výborných výsledkoch s predchádzajúcou optimalizáciou sme sa pustili na SEO ďalšieho internetového obchodu. Tento krát sa jedná o o shop hodinky-too.sk. Výsledky si môžete skontrolovať v priebehu najbližších týždňov na googli.

Pridané: 09.04.2008
 

Off page optimalizácia

V súčasnosti začatý projekt je zaujímavý tým že takmer všetky zmeny budú prebiehať iba v časti off page SEO. Jedná sa o stránku sk.fotoalbum.eu. To znamená minimálne zmeny v HTML kóde samotnej stránky, ale o to väčší dôraz na linkbuilding.

Pridané: 03.04.2008
 

Optimalizácia e-obchodu

Nasledujúci projekt je jedným z najkonkurenčnejších na Slovenskom internete. Začali sme s e-shopom parfemy-too. V tomto prípade sústredíme takmer všetko úsilie na jedno jediné kľúčové slovo a to je práve parfémy. Podobne to robí aj konkurencia, takže to bude beh na dlhšiu trať. V priebehu týždňov a mesiacov môžete s nami pozorovať výsledky.

Pridané: 05.03.2008
 


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény