Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO články

Fámy SEO optimalizácie

Internet je miesto pre fámy, predstavy, tvrdé fakty a veľké množstvo informácií, ktoré môžu viesť k chybám pri SEO optimalizácií. Tie sú príčinou, prečo sa rozbehnutie on-line podnikania viackrát nevydarilo.

Pridané: 15.03.2010
 

Čo je SEO optimalizácia

Ak ste začali podnikať on-line, určite chcete, aby sa vaša stránka objavovala v zoznamoch vyhľadávania tých najpoužívanejších vyhľadávačov, na Slovensku je to v drvivej väčšine google.sk. Stránka môže byť propagovaná aj inými druhmi reklamy, aké poznáte.
Základným cieľom SEO optimalizácie je pomôcť ľuďom nájsť produkty, služby alebo informácie, ktoré na internete hľadajú. Po zadaní kľúčového slova alebo frázy vyhľadajú vyhľadávače milióny výsledkov. Užívateľ sa následne musí rozhodnúť, ktorú stránku navštívi. Samozrejme najväčšiu pravdepodobnosť majú tie stránky, ktoré sú na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávania - tzv. SERP.

Pridané: 25.11.2009
 

Redesign web stránok

Vraví sa, že zmena je život, a preto je aj vo svete internetu potrebná. Majitelia stránok sa uspokojujú s ich stabilitou a nemyslia na potrebný redizajn. Ak návštevníkom nebudete stále ponúkať niečo nové, odídu a nájdu si zaujímavejšiu alternatívu. Vo všeobecnosti je prospešné vrhnúť sa na prestavbu stránky po istom čase fungovanie. Ocenia to aj vyhľadávače.

Pridané: 18.11.2009
 

Výhody optimalizovaných stránok

Mnohí chcú vedieť, aký trik využíva SEO optimalizácia. SEO je marketingový nástroj využívajúci kľúčové slová a iné metódy k dosiahnutiu zvýšenia rankingov u internetových vyhľadávačov.

Prečo je ranking dôležitý? Ranking je dôležitý v reklame. Všetky stránky chcú zvýšiť svoju návštevnosť, obrat alebo zisk a chcú byť na vrchole. Ak je vaša stránka na vrchole vyhľadávania, je veľká pravdepodobnosť, že bude navštevovaná a tým pádom aj úspešná.

Pridané: 22.10.2009
 

Spätné odkazy a ich zdroje

Spätné odkazy sú pre vašu stránku nepostrádateľné. V algoritmoch vyhľadávačov zväčšujú popularitu stránky, no a to je presne, čo chcete. Avšak s prichádzajúcimi odkazmi by ste to nemali preháňať. Myslené v časovom úseku. Čím viac externých odkazov na stránku vedie tým lepšie, ale nesmú prísť v krátkom časovom úseku - nevyzerá to prirodzene.

Pridané: 25.09.2009
 

Copywriting a (alebo) kľúčové slová

Mnoho redaktorov si pri písaní článkov kladie otázku či môžu kľúčové slová podceniť a sústrediť sa hlavne na kvantitu článkov. Pri písaní informatívnych článkov si často myslia, že kľúčové slová sa zvolia automaticky. Neuvedomujú si však ich dôležitosť. Slabá alebo žiadna analýza kľúčových slov môže mať za následok stratu pozícií a tým pádom aj finálneho efektu v podobe zníženia návštevnosti.

Pridané: 14.09.2009
 

Písanie pútavého obsahu - copywriting

Povinnosťou majiteľa webu nie je písať webový obsah. Na písanie každý talent nemá. Firmy chcú obsah, ktorý bude čitateľný a udrží návštevnosť. Chcú krátky a výstižný článok, ktorý je k danej téme relevantný a pútavo napísaný. Aj keď ste v danom odbore odborník, neznamená to, že vaše články na túto tému budú kvalitné.

Pridané: 04.09.2009
 

SEO optimalizácia k vyššej kvalite webu

SEO optimalizácia je kľúč k jasnej a prosperujúcej budúcnosti web stránky. Ak sa rozhodnete zoptimalizovať svoju stránku, dodržiavajte tieto základné postupy. Analýza, výskum trhu, kľúčové slová. Ak rozmýšľate nad optimalizáciou, musíte vykonať nasledujúce kroky. Potrebujete zistiť, aké kľúčové slová sú využívané v odvetí vášho webu.

Pridané: 23.08.2009
 

Dosiahnutie vysokých pozícií pomocou SEO

K dosiahnutiu prvých pozícií (ideálne prvého miesta) je dobré najať si SEO konzultanta alebo firmu, ktorá sa zaoberá optimalizáciou pre vyhľadávače. Tí presne vedia, aké postupy majú byť na stránku aplikované a pomocou kvalitného SEO konzultanta sa vyvarujete chýb ktoré by ste spravili bez dôkladnej znalosti optimalizácie.

Pridané: 17.08.2009
 

Úspešná SEO optimalizácia

SEO optimalizácia je na internetovom trhu veľmi užitočná. Stránky ju využívajú ako hlavný zdroj úspechu k zaisteniu stabilnej návštevnosti.Existujú aj iné možnosti ako platená reklama, ale tá má krátkodobý účinok. Každý správca web stránky si je vedomý, akú hodnotu má návštevník. Ľudia , ktorý potrebujú pre svoju stránku SEO, chcú zvýšiť jej návštevnosť, no sekundárne sa zvýši aj jej kvalita. So SEO optimalizáciou majú veľa spoločného kľúčové slová, a ak ste si o nej aspoň trocha prečítali, zistili ste, že hrajú veľmi dôležitú úlohu.

Pridané: 11.08.2009
 


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény