Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

SEO audit SEO analýza

Čo znamená  SEO analýza - SEO audit?

SEO audit - SEO analýza Vám poskytne základný pohľa na Vašu web stránku z hľadiska SEO optimalizácie.

Výstupom SEO auditu je komplex odporúčaní ktoré je potrebné vykonať, aby sa web stránka umiestňovala na zvolené kľúčové slová na prvých miestach vo vyhľadávačoch a google.sk.

Odporúčania SEO auditu

Ako výstupy zo SEO auditu môžu byť technologické odporúčani,a ktoré je nutné na stránke vykonať pre ľahšiu indexáciu jednotlivý podstránok webu. Ďalej je to zhodnotenie konkurencie a vytýčenie cieľov pre správnu stratégiu ktorou sa samotná optimalizácia bude uberať. Odporúčania na ďalšie špecifické problémy konkrétnej stránky v rámci daného konkurenčného prostredia.


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény