Ponúkame Vám SEO optimalizáciu Vašich stránok. Ak máte záujem, aby sa Vaše stránky umiestňovali na najvyšších miestach, neváhajte a kontaktujte nás a náš SEO konzultant Vám vypracuje cenovú ponuku.

Dlhodoba SEO spolupráca

Pre koho je určená dlhodobá SEO spolupráca?

Dlhodobé SEO je určené pre tých, ktorí to myslia so SEO skutočne vážne. V prípade, že Vaše web stránky sú pre Vaše podnikanie vysoko dôležité a podieľajú sa na Vašom obrate veľkým podielom (alebo plánujete, že by sa mali) je toto určené pre Vás. Rovnako pri vysoko konkurenčných kľúčových slovách nie je možné dosiahnuť výborné výsledky v krátkej dobe. V takomto prípade je nutná dlhodobá spolupráca SEO konzultanta.

Ponuka dlhodobej SEO optimalizácie

Ponúkame dlhodobú SEO spoluprácu, ktorá je založená na prvotnej optimalizácii (SEO audit, SEO analýza) a následnom vylepšovaní pozícii vo vyhľadávačoch. Takáto spolupráca je potom možná na základe dohodnutého mesačného paušálu.


SEO články

On-page nastavenie

On-page nastavenie webu bol začiatok od ktorého bolo potrebné naštartovať zlepšenie webu spoločnosti Rodys zaoberajúcou sa energetickými riešeniami ako folovoltaikou a solárnym ohrevom.

Pridané: 15.02.2016
 

Dlhodobá optimalizácia

Pre audítorskú a účtovnú firmu Solidita sme začali robiť dlhodobú optimalizáciu ich firemného webu. Jedná sa o komplet služby od návrhu kľúčových slov cez nastavenie on-page faktorov až po dlhodobý linkbuilding.

Pridané: 21.09.2015
 

Portál o varení

Začali sme dlhodobú prácu na projekte maxirecepty.sk Jedná sa o vysoko konkurenčné prostredie receptov a varenia. Cieľom je cieliť hlavné výrazy recepty a varenie ale hlavne longtail výrazy s jednotlivými typmi receptov. SEO zahŕňa štandardne pri dlhodobom projekte on-page a následne budovanie spätných odkazov.

Pridané: 31.12.2012
 

Kontakt

Stránku www.optimalizacia.eu prevádzkuje:

 

Webnet s.r.o.

Záhonok 488/1

960 01  Zvolen

 

tel: 0907 128 090

e-mail: info@optimalizacia.eu

 

 


© www.optimalizacia.eu | Mapa domény